Хеллоуін - 2018: найкращі місця у світі, де варто відсвяткувати День всіх святих (відео)

Хеллоуін, або переддень Дня всіх святих, відзначається 31 жовтня.

6a4 depositphotos 82209490 xl 2015

Це свято традиційно святкується в англомовних країнах, і для України воно відносно молоде. Свято Хеллоуіна має чимало невід'ємних традицій. Це і знаменитий ритуал "гаманець або життя", і вирізання ліхтаря з гарбуза, і прикрашання себе і свого житла. Якщо ви хочете відчути справжній дух Хеллоуіну, вирушайте туди, де зануритися в атмосферу свята простіше простого.

1414694501

Нью-Йорк – США Вже на початку жовтня у Нью-Йорку починається гарбузове божевілля. У кафе подають гарбузові страви, а косметичні бренди випускають мило і свічки з ароматом гарбуза. Будинки прикрашають скелетами, кущі – обплітають павутиною, а біля входу у будинок можна побачити могилки. Господині готують спеціальне частування до столу і закуповують багато солодощів для ряджених.

Лондондеррі - Ірландія Під час чотириденного фестивалю це місто стає схожим на декорації фільму жахів. Тут проходять костюмовані ходи, влаштовують феєрверки, проводять нічні тури і виступають фокусники. Якщо в день фестивалю ви зайдете в бар без костюму, бармен може відмовити вам у випивці.

Лімож – Франція На Хеллоуін в місті можна спостерігати вражаючий парад привидів, вампірів і гоблінів. Офіціанти та співробітники готелів змінюють щоденну форму на маскарадні костюми, а кафе і ресторани пропонують відвідувачам «відьомське меню».

Трансильванія – Румунія Одним з найпопулярніших місць святкування Хеллоуіна є замок графа Дракули в Румунії. Вночі сюди з'їжджаються сотні людей, одягнених в костюми улюблених персонажів. На Хеллоуін туристи можуть долучитися до загробного життя і переночувати в труні.

a05 kogda khellouin 2016 depositphotos 13304473

ВІДЕО: https://1plus1.video/unian-novosti/2018-god/oktyabr-hellouin-2018-najkrashti-miscya-u-sviti-de-varto-vidsvyatkuvati-den-vsih-svyatih?utm_source=player_www.unian.ua&utm_medium=logo&utm_campaign=player_logo

ДЖЕРЕЛО: https://www.unian.ua/world/10303620-hellouin-2018-naykrashchi-miscya-u-sviti-de-varto-vidsvyatkuvati-den-vsih-svyatih-video.html