Eleon подарує неповторний погляд та підкреслить вашу красу

 Нарощенні вії роблять ваш погляд відкритим, спокусливим та привабливим. При виборі лешмейкера керуйтеся його досвідом, матеріалами з якими працює та рекомендаціями. Однією із таких досвічених майстрів, якій сміливо можна довірити роботу зі своїми віями є засновниця школи Eleon – Елеонора Агаєва. Майстер працює з гіпер об'ємами при нарощенні. Найбільшим попитом користуються об'єми – 3d, 5d. Власниця школи відкриває занавісу найближчих планів, які будуть реалізовані в їхній школі : міжвійкова стрілочка, тіні, збільшення губ, плазмоліфтинг, розгладження та шліфофка пор, розтяжок, підтяжка повік, шкіри навколо очей, тонус шкіри, видалення недоліків шкіри та зморшів навколо губ. Зовсім скоро це в Eleon!

26857141 1971129143151270 1827918136 n

 Бути лешмейкером робота не з легких, ювелірна. Що надихнуло займатися нарощенням вій ?

 Ще з дитинства мріяла працювати в б'юті індустрії. І мені завжди подобався розкішний погляд дівчат, тому я вирішила, що стану майстром з нарощення вій, щоби творити цю красу.

Кар'єрний ріст розпочинався як у багатьох, з роботи на дому. В мене було багато постійних клієнтів, яким подобалося те, що я роблю і саме вони були рушійною силою до розвитку та вдосконалення. І так відкрила двері моя школа Eleon.

 Чи можна навчитися мистецтва нарощення вій у Елеонори Агаєвої?

Звичайно! Є експрес – курс, на 1 – 2 дні.  Всі дивуються, коли я кажу, що одного чи двох днів достатньо. Я ламаю ці стереотипи на заняттях в нашій школі – і вчу!

Навчаєте і працюєте за власною програмою?

Саме так. Школа Eleon базується на об’ємах і гіпер об’ємах. Наші майстри роблять такі вії, що клієнт після процедури в захваті від побаченого результату! 

Працюємо за моєю авторською програмою.  Весь колектив Eleon є кваліфікованими фахівцями своєї справи.

Можете з впевненістю сказати, що любите свою роботу і виконуєте її на всі 100%?

Я кайфую від своєї роботи, отримую задоволення від кожної виконаної роботи. Це єдине заняття, яке дуже мене надихає!

Чому при пошуці лешмейкера потрібно обрати саме вашу школу ?

Той клієнт, який любить якість, безпеку і хоче отримати розішний результат на тривалий період за відповідну ціну – це наш клієнт!

  Який об’єм робите найчастіше?

 Найбільшим попитом користуються: 3d, 5d – це оптимальні об'єми. Хто любить гіпер об'єм, тому робимо нарощення війок  починаючи від 8d до 12d.

Для тих, кому набридло фарбувати брови двічі на місяць –знайшли вирішення проблеми – пудрове розпилення. Розкажіть детальніше.

Пудрове розпилення - це не татуаж, з яким багато хто плутає, а перманентний макіяж! При проведенні процедури пудра може пошкодити лише верхній шар шкіри. Ефект тримається від 1.5 до 3 років. Виходить надзвичайно природній ефект. У кого не ідеальні брови я раджу цю процедуру. 

Наскільки доступна ця процедура для тернополянок, не дешеве напевне задоволення?

 Якщо підрахувати скільки ви витрачаєте часу та грошей на корекцію брів за рік, то ця процедура  досить доступна, на мою думку. Після процедури пудрового розпилення вам більше не прийдеться витрачати час та гроші кожного місяця, а то і частіше на догляд за брівками. Кожного ранку ви будете прокидатися з ідеальними бровами.  

                                                                              Спілкувалася Тетяна Шило