Лана Наконечна – професійна ведуча весіль та ексклюзивних атмосферних весільних церемоній

39306711 2101576650106518 2997701672970485760 o

-  Лано, Ви обрали дуже цікаву професію, розкажіть деталі цієї діяльності.

- Так, я ведуча або церемоніймейстер весіль та ексклюзивних атмосферних весільних церемоній, що є двох категорій: денні і вечірні. Пріоритет надаю вечірнім весільним церемоніям. Такі церемонії тільки входять у практику. В мене є не тільки власне творче бачення, як найкраще організувати і провести весільну церемонію, але й кількарічний успішний досвід проведення такого святкового і пам’ятного як для молодят, так і для гостей дійства.

-  Уточніть, будь ласка, суть своєї роботи. Ведуча на весіллі – це...

-  Це повноцінне ведення всього весілля від появи молодят у ресторані до знімання фати. Це покладає на ведучого більше обов’язків, потребує врахування загальних українських чи європейських та місцевих традицій. Ведуча – це більш сучасний, стриманий і вишуканий стиль супроводу весілля з урахуванням побажань молодят та з огляду на присутніх у залі гостей.

-  Тоді що таке весільна церемонія?

-  Весільна церемонія (виїзна церемонія, церемонія кохання, церемонія одруження, вечірня церемонія) – це дійство, що триває тридцять хвилин, але за своєю емоційною наповненістю залишає глибоке і незабутнє враження, більше, ніж саме весілля. Як правило, церемонія проводиться під уквітчаною аркою, розміщеною біля ресторану чи в іншому місці. Гості сидять на стільцях і спостерігають за церемонією, яку проводить ведуча. Наречений і наречена, під відповідний музичний супровід, у тій чи іншій формі беруть участь у розповіді присутнім романтичної історії їхнього кохання, дають та/або підписують весільні обітниці один одному, за бажанням − обмінюються обручками, весільними подарунками тощо. При цьому використовуються аудіо- та відеофрагменти, підготовлені спільно з молодятами заздалегідь. Під час вечірньої весільної церемонії в небо запускаються ліхтарики або світлодіодні кульки тощо. Весільна церемонія – це креативна і паралельна поряд з офіційною форма реєстрації шлюбу.

-  Що привело Вас до вибору такої професії?

-  Бажання керувати процесами, подіями і дійствами ми разом із моєю сестрою-близнючкою Лесею виявляли ще з раннього дитинства. Потім це продовжувалося в шкільні роки і, зрештою, привело нас на факультет мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Моя спеціальність – артист драми і кіно. Тому моя підготовка повною мірою дозволяє вести весілля та весільні церемонії на високому професійному рівні. Ще в студентські роки ми почали проводити такі заходи разом із сестрою Лесею, але останні два роки я працюю самостійно. В ті пори року, коли традиційно святкують весілля, доводиться вести по три-чотири весільні церемонії чи весілля щомісяця. Замовлень достатньо, але я працюю над розширенням своїх пропозицій.

Сьогодні, крім весільних церемоній для молодят, пропоную потенційним клієнтам урочисті церемонії відзначення ювілейних весільних річниць – Срібного, Золотого, Діамантового,  Платинового та Коронного весілля. Тож якщо у вас скоро весілля або чергова весільна річниця – звертайтеся, проведу Ваше свято творчо та весело.

 

Спілкувався Володимир Уруський