Від маленької мрії і задумки – до власного салону краси Hair studio by Zoryana Huk

Шлях Зоряни Гук - власниці салону краси Hair studio by Zoryana Huk  розпочався з перукарських курсів у звичайній перукарні.  Роки роботи, практики, конкурсів, нагород і ціль досягнуто – власний салон. Сім років Зоряна у перукарській справі, за цей час мала досвід роботи у різних салонах нашого міста. У своєму  тепер реалізовує більше творчих задумів. За словами Зоряни у моді легкі локони, мінімум лаку та об'єму. Колір волосся та стрижку  підбирає виключно для  клієнта. Для неї робота – це її життя та постійне натхнення.

viber image

Як ви познайомилися з перукарською справою?

 Після школи я пішла на курси в перукарню «Каріна», де навчалася 3 місяці. Після навчання пішла зразу працювати та відвідувати різноманітні семінари. Взнавала усі новинки, щоб втілювати їх в життя і тішити своїх клієнтів.

У яких салонах міста працювали? Кому хочете подякувати за подарований досвід?

Шість років тому я стала мамою свого Семенчика. Після декретної відпустки потрапила на роботу в чудо -  студію MAKE art. Звісно, що я погодилася, хоча було дуже страшно. Саме власниця студії  краси MAKE art Юлія Швед навчила мене багатьом речам, які мені пригодилися в житті: ніколи не зупинятися і йти вперед!

Я вдячна їй за віру в себе, за підтримку і шалений досвід.

Потім певний період я працювала у студії  Bloom bar. Колектив дуже хороший, добрі та привітні дівчата, які підтримували у будь-яку хвилину.

26219267 336582213488669 3330768251673653517 n

Ви універсальний майстер чи працюєте  виключно з жінками?

Працювала з чоловіками недовгий період, мені були недуже цікаві чоловічі стрижки. І в один момент просто відмовилася працювати в чоловічому залі.

Велике задоволення приносить робота з довгим волоссям, стрижки,фарбування, догляд.

Що зараз в тренді?

Усі образи потрібно підбирати індивідуально кожній  людині, її стилю, зовнішності. Зараз модні природні зачіски, мінімум об'єму і препаратів. Чим більше хаосу, тим краще. Злегка об'ємний хвостик і злегка підкручені кінці.

Як підібрати правильний догляд?

Догляд волосся розпочинається із правильного миття голови. Двічі потрібно мити голову з шампунем, маску або бальзам використовувати лише на кінчики. Також необхідно підібрати термозахист, олійку для кінчиків, правильний спрей або пінку для об'єму. Менше сушіть волосся феном, вирівнюйте плойками. Регулярно підстригайте посічені кінці волосся, дослуховуйтеся до свого майстра і тоді волосся буде шикарним.

Зараз дуже популярними стали доглядові процедури за волоссям. Які процедури можна зробити у Hair studio by Zoryana Huk?

У моїй студії є різноманітні процедури для волосся та шкіри:

  • термокератин;
  • мінералізація;
  • гаряча реконструкція;
  • колаген;
  • fair терапія;
  • діагностика трихокамерою.

 

Лікування шкіри голови:

       - пілінг;

      - скрабування.

 Спочатку робимо діагностику волосся та шкіри. Знаходимо проблему, назначаємо лікування або живлення. Після пройдених процедур перевіряємо чи є результат.

Часто відвідуєте семінари та тренінги?

Завжди мушу слідкувати за модою та новинками. Кожного року все нове і нове. Так, часто відвідую різні семінари і навчаюся  у різних містах, де можна отримати потрібні знання по стрижках чи покрасках.  

Які плани на майбутнє?

Уже не секрет, що з самого дитинства мріяла стати майстром перукарем. Тому постійно йду вперед. Розвиваюся, навчаюся і це ще не кінець. Разом з коханим  чоловіком  і рідненьким  синочком, у нас вийшло втілити в життя щось нереальне. Я дуже вдячна своєму чоловікові за підтримку, розуміння та віру в мене!

 Синочку дякую за терпіння, коли чекав батьків додому. Для мене це дуже важливо, сама б я не справилася, вони моє життя.

Також вдячна нашим рідним і друзям за поради і віру в нас. Нарешті  студія краси Hair studio by Zoryana Huk відкрила свої двері. Тож, можу ствердно сказати - мрії здійснюються, ви  тільки повірте у це!

Спілкувалася Тетяна ШИЛО

Hair studio by Zoryana Huk

вул. Коновальця,5

hair_studio_zoryanahuk