«Час Моди» Історія успіху у різдвяних тонах

Сьогодні ми в гостях у неординарної особистості, яка більшу частину свого життя присвятила тому, щоб зробити світ красивішим. Можна сміливо сказати, що ця жінка стояла у витоків сучасного модного віяння та тенденцій Тернополя.  Це Оксана Бригідир – приватний підприємець, власник мережі магазинів модного жіночого одягу та просто дуже приємна, щира та відкрита жінка.

ft2

 Пані Оксано, сьогодні Ваш магазин користується великою популярністю у жінок  в Тернополі  та за його межами  і водночас  має багату історію. Коли саме Ви розпочали свою справу і що Вас надихнуло?

 Любов до краси мені привили батьки ще з дитинства. Пам’ятаю, перед святами і по неділях ми з мамою годинами вибирали наряди,  у яких мали вийти, як говорять, в люди.  Адже  одяг – це відображення твого внутрішнього світу, це те, як ти хочеш, щоб тебе сприймали. Коли виросла, зрозуміла, що маю любов, наснагу і натхнення до свого захоплення, себто до створення образу красивої жінки. Чому б не почати власну справу?  Після одруження, трохи згодом, я з чоловіком Олегом вирішили спробувати і взяли в оренду приміщення в центрі на вулиці Руській. Це було якраз напередодні різдвяних свят. Часу було обмаль, але до вибору товару, яким мали намір торгувати, підходили дуже уважно і прискіпливо, адже не були впевнені на 100%, що наш погляд на красивий одяг співпаде зі смаком потенційних покупців. Дякувати Богу, вже більше 15 років існує та успішно функціонує наш бізнес, наш бренд жіночого одягу «Час Моди».

Чому саме така назва -  «Час Моди»?

До назви ми з чоловіком підійшли відповідально, хотіли щоб вона передавала всю суть нашої справи і водночас легко запам’ятовувалась. Серед безлічі варіантів, шляхом демократичного голосування у сім’ї  обрали  «Час Моди».  «Час» – означає «саме зараз, сьогодні, вже». «Мода» - це слово у назві має підтекст, адже модна річ саме та, яка тобі пасує. Тож таким принципом ми керуємося і сьогодні. Серед сотні модних домів, тисячі брендів,  мільйонів рекламних таблоїдів та журнальних обкладинок, які рекламують жіночий одяг -  жінка вибирає саме те, що їй подобається, а не те, що підходить для моделі з подіуму. Ми стараємось бути провідниками у цій справі.

 Дуже цікаво, адже дійсно справа, в яку закоханий і в яку віриш, як правило і приносить плоди. А доказом цього є відгуки вдячних покупців та постійних клієнтів.

До речі, про покупців – опишіть Вашого ідеального клієнта, Вашу цільову аудиторію.

 Нашим ідеальним клієнтом є ділова, сучасна жінка, цілеспрямована, зі сталими поглядами на життя. Жінка, яка займає гідне місце у житті суспільства та житті своєї родини. Жінка, яка твердо знає, чого вона хоче і де це можна взяти.

Chas mody lg

 Сміливі слова надиктовані неабияким досвідом. У Вас багато чому  можна повчитись. А от цікаво,  Ви самі відвідуєте якісь  тренінги, презентації або покази, щоб стежити за тенденціями і модними віяннями?

 Така сторінка мого життя почалась, буквально, недавно. Підштовхнули до цього мене мої діти, бо самому перший крок чомусь важко було зробити. Але дійсно, світ не стоїть на місці і всі сфери життя розвиваються. Зараз стараємось відвідувати модні покази, конференції та семінари, які присвячені стилю та фешн-індустрії. Часом це буває кілька разів на місяць, часом – раз на сезон. Але це величезне джерело знань, які варто черпати навіть для того, щоб передати їх іншим.

 Ви згадали про своїх дітей. Яку роль вони відіграють у Вашій професійній діяльності?

 Діти у мене надзвичайно розумні. І дуже мене підтримують. В них я вбачаю продовження своєї справи і стараюсь передати їм свою любов і досвід, як колись передала мені моя мама. І я впевнена, що в них вийде все набагато краще, ніж у свій час у нас, адже у цьому і суть родинної справи, щоб діти перевершили своїх батьків, чи не так?

Дуже дякую Вам, пані Оксано. Тепер зрозуміло, чому одяг з Вашого магазину користується такою великою популярністю. Запрошуємо усіх тернополянок та гостей міста завітати у магазин, поринути в атмосферу шарму та елегантності, щоб і для Вас настав Ваш «Час Моди».

«Час Моди»

м.Тернопіль, вул. Руська, 11

 + 38 (067) 38 465 59

FB: /chas.mody