Діловий етикет успішних людей

Бізнес-сніданок

ДІЛОВИЙ ЕТИКЕТ УСПІШНИХ ЛЮДЕЙ

У Тернополі в ресторані Laeta Familia City Life Media Group спільно із «Клубом Ділових Людей» провели черговий бізнес-сніданок, на якому говорили про діловий етикет, його особливості у різних культурах, імідж ділової людини, ділову презентацію та оформлення візитних карток. Зустріч відбулася в інтерактивній формі, що дало можливість поставити запитання лектору та отримати на них кваліфіковані відповіді, рекомендації, зав'язати нові знайомства.

Експерт заходу – Віталій Новіков - тренер консалтингової компанії «Українська економічна студія», педагог акторської майстерності та сценічної мови.

У зустрічі взяли участь керівники і власники бізнесу, керівники підрозділів, представники підприємств в регіоні, представники сімейного бізнесу.

Створення, підтримка і розвиток, корпоративної та особистісної культури необхідні для досягнення бізнес-цілей: збільшення частки ринку, прибутковості компанії, підвищення рівня лояльності персоналу, підвищення професійних навичок співробітників. Одними з найважливіших пунктів корпоративної культури є внутрішні та зовнішні корпоративні заходи в різних формах і проявах, невід'ємною частиною яких є діловий етикет.

Нагадаємо, така зустріч-семінар проходить у нашому місті не вперше. Приємно, що з кожним разом до бізнес-сніданку долучаються нові обличчя. Радо чекаємо вас на наступній зустрічі, про яку обов’язково повідомимо на нашому сайті: http://www.citylife.net.ua/