III Віденський бал – це не тільки культурна місія, це – благодійність! Допоможемо діткам бачити світ здоровими очима!

закисання очей у дітей 1

 

Очі – наші «вікна» у світ

Загальновідомо, що понад вісімдесят відсотків інформації про навколишній світ людна отримує за допомогою органів зору. Тому мати хороший зір від народження і до кінця свого життя – це запорука успіху і душевного комфорту.

Бережіть зір з молодого віку

Як і будь-який інший компонент нашого здоров’я, зір ми починаємо відчувати лише тоді, коли з ним з’являються ті чи інші проблеми. У силу дії різних чинників, багатьом людям доводиться вдаватися до різних  форм корекції зору в ті чи інші періоди свого життя. Проблеми з зором сприймаються як щось само собою зрозуміле в дорослому та похилому віці. Але, на жаль, дуже часто пацієнтами офтальмологів стають маленькі діти.

Якісне обстеження – запорука ефективного лікування

Двічі на рік школярі міста проходять профілактичний огляд стану зору. У разі виявлення відхилень - дітей направляють на додаткове обстеження до Тернопільської міської дитячої поліклініки, в якій лікарі-офтальмологи на основі ґрунтовного огляду  та діагностики приймають рішення щодо лікування та корекції зору маленьких пацієнтів.

Кучма 2

За твердженням заступника головного лікаря з поліклінічної роботи Тернопільської міської дитячої поліклініки Володимира Богдановича Кучми, в 2017 році огляд офтальмологів пройшли 21 тисяча дітей дошкільного та шкільного віку, з них 11 тисяч перебувають на диспансерному обліку, а тому потребують кількаразового щорічного обстеження. А тому запорука якісного огляду та подальшого лікування органів зору дітей – наявність сучасного діагностичного обладнання. Зокрема, для роботи з кожним пацієнтом офтальмологічного кабінету використовується набір офтальмологічних пробних очкових лінз. Кожен, хто бодай раз побував у кабінеті офтальмолога, пам’ятає невелику валізу із оправою, в які лікар почергово вкладає лінзи з різними діоптріями. Такий собі нескладний, але вкрай необхідний пристрій, без якого вам не підберуть потрібні  окуляри чи контактні лінзи.

Лікарі та маленькі пацієнти потребують нашої допомоги

В міській дитячій поліклініці в наявності два таких набори, які експлуатуються вже багато років, а тому зношені до критичного стану. Для якісного профілактичного обстеження та видачі рецептів, дитяча поліклініка потребує оновлення своєї матеріально-технічної бази. На першому місці у списку вкрай необхідного обладнання − набори офтальмологічних пробних очкових лінз, які коштують від 12-ти до 13-ти тисяч гривень. Зібрати таку суму коштів для придбання цих наборів – цілком під силу бізнесовим структурам та меценатам обласного центру. Доброчинність в ім’я здоров’я дітей  − це не лише хороший спосіб створити собі сталий позитивний імідж, але й справа, за яку вам складуть свою щиросердечну вдячність маленькі пацієнти та їхні батьки.