Віталій Васильків, засновник і директор ТОВ «Системний зв’язок» та «Файна карта» про Третій Благодійний Віденський бал – 2018

28162024 2041563172725532 2221274650548457499 o

Коментар про Третій Віденський бал - 2018 від Генерального партнера заходу.
Віталій Васильків, засновник і директор ТОВ «Системний зв’язок» та «Файна карта» про Третій Благодійний Віденський бал – 2018. 
«Файна карта» - це соціально-орієнтований проект, який зробив перший крок і, незважаючи на труднощі, які встали перед введенням новацій в Тернополі, вперто крокує вперед. Тобто, хочу сказати, що так само і благодійний проект від журналу CITY LIFE «Віденський бал» зазнав в свій час багато труднощів в його реалізації. Але всі ми бачимо, що переживши негаразди проект процвітає і допомагає нужденним. Тим паче, що «Віденський бал» є також соціально-орієнтованим та благодійним, що і добавляє мого інтересу до нього. 
Третій Віденський бал – 2018 для мене є одним з небагатьох реальних заходів. Тобто, ми бачимо наяву кому допомагаємо, скільки вкладаємо в допомогу, тут все чітко і прозоро. Є ціль - її досягнуто – виконано - завершено! Власниці журналу CITY LIFE Маріанна Балабан та Тетяна Шершун неодноразово долучаються до благодійності саме завдяки «Віденському балу». Після проведеного першого заходу три роки назад дівчата передали грошову допомогу на АТО, минулого року закупили 17 ортопедичних матраців для Петриківського геріатричного пансіонату, а цього року – закупили два офтальмологічних набора пробних очкових лінз і передали в Тернопільську міську дитячу поліклініку. Наскільки мені відомо, в поліклініці було два зношених набори, яким хто-знає скільки років. Тож, вважаю, що такі проекти мають право на життя і розвиток! 
Саме такі реальні благодійні заходи і потрібні нашому місту. «Файна карта» буде якомога частіше долучатися до даного проекту.